O firmie

Oferujemy naszym Klientom profesjonalną obsługę w zakresie transportu materiałów sypkich. Usługę transportu materiałów sypkich realizujemy w oparciu o ciągniki siodłowe wraz z naczepami typu ruchoma podłoga o ładowności do 24 ton oraz kubaturze do 90 m3. Co ważne, nasze samochody wyposażone są w system nawigacji GPS, który umożliwia stały monitoring przewożonego ładunku. Posiadamy wymagane zezwolenia, m.in. weterynaryjne.

Posiadamy również zezwolenie weterynaryjne, potrzebne do przewozu pasz i innych towarów spożywczych. Nasze samochody są wyposażone w naczepy samowyładowcze z ruchomą podłogą, które pozwalają nam na szybki transport i rozładunek materiałów sypkich i objętościowych. Jesteśmy otwarci na Państwa zapytania i współpracę. Zaplanujemy i wykonamy każdą z usług szybko i sprawnie wraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa Nasza firma jest poważnym dostawcą usług transportowych na terenie Lublina i okolic. Stawiamy na fachowość i terminowość. Dbamy o naszą reputację i wiarygodność, stąd wielu klientów pozostaje z nami na stałe. Zapewniamy niezawodność wykonywanych zleceń przewozowych oraz indywidualne dostosowanie oferty do Państwa potrzeb.

Nasza firma przez cały czas rozszerza i modyfikuje swoją ofertę, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów. Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Wszystkie nasze pojazdy oraz ładunki objęte są stałą polisą ubezpieczeniową w zakresie szkód w transporcie, na załadunku i rozładunku.